close

Zarejestruj się!

Bardzo nam miło że chcesz dołączyć do naszej społeczności. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby stać się jednym z nas.
*
ZAŁÓŻ KONTO
*
*
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptuję. *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami) na potrzeby spółek Burda Communications Sp. z.o.o., Burda Publishing Polska Sp. z.o.o. oraz Burda Media Polska Sp. z.o.o.*
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Burda Communications Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 23, Burda Publishing Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Warecka 11a oraz Burda Media Polska Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 7 oraz innych partnerów w ramach świadczonych usług przez wyżej wymienione spółki.*
Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użykownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* pola oznaczone gwiazdą są wymagane do ukończenia procesu rejestracji konta.
close

Zaloguj się!

Jeżeli już masz konto, możesz się zalogować i zyskać jeszcze więcej korzyści z przeglądania naszego portalu.


Nie pamiętasz swoich danych do logowania? Zdarza się! W bardzo prosty sposób możesz je odzyskać i zmienić na nowe, klikając tutaj.
close

Odzyskiwanie danych do logowania!

W przypadku, gdy nie pamiętasz swoich danych do logowania, zachęcamy do skorzystania z opcji ich przypomnienia.


DALEJ
W przeciągu kilku chwil otrzymasz od nas wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami, które pomogą Ci odzyskać swoje konto.
close

Instrukcje zostały wysłane!

Właśnie wysłaliśmy do Ciebie wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami, które pomogą Ci odzyskać swoje konto. Zastosuj się do informacji zawartych w przesłanej wiadomości.
close

Dziękujemy!

Jesteś już prawie jednym z nas. Centrum Dowodzenia Gamblera zaleca jednak weryfikowanie nowych członków, dlatego zdecydowaliśmy się wysłać Ci wiadomość e-mail wraz z linkiem potwierdzającym rejestrację. Kliknij na niego, a Twoje konto będzie w pełni aktywne.

Mamy nadzieję, że społeczność elektronicznych szulerów spodoba Ci się!
Śledź nas na: Bing YouTube NK.pl Twitter Facebook
Szukaj:

Outlast - spędź 4 minuty w szpitalu psychiatrycznym [wideo]

Outlast - spędź 4 minuty w szpitalu psychiatrycznym [wideo]

Dodano: 04.11.2012, 13:52 Autor: Villy

W zeszłym miesiącu niezależne studio Red Barrels zapowiedziało ciekawy survival horror, którego akcja będzie działa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Teraz możecie obejrzeć pełen trailer Outlast. Czyżby godny konkurent kultowej Amnesii?Red Barrels to niezależne studio, do którego należą byli twórcy takich hitów jak Uncharted, Assassin's Creed czy Prince of Persia. Z jednej strony wróży to całkiem dobrze ich pierwszej produkcji, z drugiej - niekoniecznie. Survival horror to ciężki gatunek. Gracze są już uodpornieni na wiele rzeczy i wymagają efektów o wiele straszniejszych niż w przypadku standardowych zagrywek filmowych. Sugerując się poniższym zwiastunem możemy przypuszczać, że gra będzie polegała bardziej na uciekaniu od wrogów niż ich zabijaniu, niczym w Amnesii. To dobrze, bo bezbronny protagonista podwyższa bardziej adrenalinę. W tym przypadku głównym bohaterem będzie dziennikarz, który udaje się do Mount Massive Asylum, by dowiedzieć się więcej na temat eksperymentów, jakie w dawnych latach przeprowadzała tam tajna organizacja... Jeśli ktoś lubi horrory w rodzaju filmowego REC'a gra powinna przypaść mu do gustu. 

 

Premiera Outlast planowana jest na lato przyszłego roku na komputery PC.

 


Zobacz więcej na temat: outlast | survival_horror | trailer | zwiastun | wideo | red_barrels

DODAJ DO:

KOMENTARZE:


brak komentarzy, bądź pierwszy!!!
Gambler.pl – najlepsze recenzje, zapowiedzi oraz kody do gier. Copyright © 1993-2011 Burda Communications Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone