close

Zarejestruj się!

Bardzo nam miło że chcesz dołączyć do naszej społeczności. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby stać się jednym z nas.
*
ZAŁÓŻ KONTO
*
*
*
*
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptuję. *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami) na potrzeby spółek Burda Communications Sp. z.o.o., Burda Publishing Polska Sp. z.o.o. oraz Burda Media Polska Sp. z.o.o.*
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Burda Communications Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 23, Burda Publishing Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Warecka 11a oraz Burda Media Polska Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego 7 oraz innych partnerów w ramach świadczonych usług przez wyżej wymienione spółki.*
Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użykownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* pola oznaczone gwiazdą są wymagane do ukończenia procesu rejestracji konta.
close

Zaloguj się!

Jeżeli już masz konto, możesz się zalogować i zyskać jeszcze więcej korzyści z przeglądania naszego portalu.


Nie pamiętasz swoich danych do logowania? Zdarza się! W bardzo prosty sposób możesz je odzyskać i zmienić na nowe, klikając tutaj.
close

Odzyskiwanie danych do logowania!

W przypadku, gdy nie pamiętasz swoich danych do logowania, zachęcamy do skorzystania z opcji ich przypomnienia.


DALEJ
W przeciągu kilku chwil otrzymasz od nas wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami, które pomogą Ci odzyskać swoje konto.
close

Instrukcje zostały wysłane!

Właśnie wysłaliśmy do Ciebie wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami, które pomogą Ci odzyskać swoje konto. Zastosuj się do informacji zawartych w przesłanej wiadomości.
close

Dziękujemy!

Jesteś już prawie jednym z nas. Centrum Dowodzenia Gamblera zaleca jednak weryfikowanie nowych członków, dlatego zdecydowaliśmy się wysłać Ci wiadomość e-mail wraz z linkiem potwierdzającym rejestrację. Kliknij na niego, a Twoje konto będzie w pełni aktywne.

Mamy nadzieję, że społeczność elektronicznych szulerów spodoba Ci się!
Śledź nas na: Bing YouTube NK.pl Twitter Facebook
Szukaj:

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - wymagania sprzętowe

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - wymagania sprzętowe

Dodano: 16.09.2011, 17:40 Autor: Renox

Na oficjalnej stronie gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy pojawiła się wiadomość, w której autorzy ujawnili wymagania sprzętowe pecetowej wersji tej produkcji.Mimo że poniższa specyfikacja techniczna jest niemal pewna, nie wiemy, czy są to rekomendowane lub minimalne wymagania sprzętowe. Z logicznego punktu widzenia wygląda jednak na to, że w tym wypadku mamy do czynienia z tymi drugimi, choć jak już nie raz miałem okazję się przekonać - niczego nie można być pewnym. Sama specyfikacja nastraja jednak dość optymistycznie - wygląda na to, że nawet posiadacze nieco starszych blaszaków wypróbują nową produkcję studia Snowblind Studios.


System operacyjny: Windows Vista / XP / Windows 7;
Procesor: Intel Core2 Duo 2.4 GHz lub AMD 64 X2 4400;
Pamięć RAM: 2 GB;

HDD: 10 GB wolnego miejsca;
Karta graficzna: GeForce 8600 lub Radeon HD 2600 lub jeszcze lepsza.

 

Co ciekawe, zgodnie z ujawnionymi informacjami, produkcja umożliwi obsługę pada od konsoli Xbox 360, a także posiadać będzie system odpowiedzialny za kontrolę rodzicielską dla systemów Windows 7 i Vista. Warto dodać także, że wersja tytułu przeznaczona na komputery stacjonarne wymagać będzie konta na platformie Steam.Władca Pierścieni: Wojna na Północy zadebiutuje zaś w naszym kraju już 25 listopada tego roku także w pełnej polskiej wersji językowej.
 

DODAJ DO:

KOMENTARZE:


Rafi
Rafi

Pójdzie mi na 4gbram ale karta 64mb :/ ??15 listopad 2012 20:12

IluvatarPL
IluvatarPL

moja karta nividia geforce gt 9600 więc pójdzie mi gdzieś na średnich :P22 sierpień 2012 12:47

pro
pro

bez najmniejszego problemu ;]]17 maj 2012 16:48

Virek
Virek

Chyba pociągne. Mój sprzęt jest dość słabiutki.11 grudzień 2011 13:46

Gambler.pl – najlepsze recenzje, zapowiedzi oraz kody do gier. Copyright © 1993-2011 Burda Communications Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone